Květnová sleva 50 % na antikvární knihy je aktivní!
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
26.03.2026
Do 1. 4. 2026 je "Oflajňák se vrací" bez dopravného
Využijte osvobození od dopravného u knihy "Oflajňák se vrací" na vybrané druhy doprav platné při objednání do 1. 4.. Nulové dopravné se vztahuje na ce... číst celé
17.03.2026
Výdejní místo Trigon od 17. 3. 2026 již nelze využívat
Alternativní místo Trigon (Bubenská 3, Praha 7) již od 17. 3. nelze při dokončování objednávek volit. Stalo se tak z důvodu nízkého využívání tohoto v... číst celé
12.03.2026
Maharšiho evangelium opět na skladě
... vychází nové vydání ... objednávky jsou možné ZDE číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Zasílání na Slovensko: je možné do výdejních míst Zásilkovny (Packeta) za stejnou cenu jako v ČR. K dispozici je něco přes 3000 výdejních míst. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo. Přepočítací kurz na eura zahrnuje též slovenskou DPH.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Levi: Vodnářské evangelium o Ježíši Kristu

Levi: Vodnářské evangelium o Ježíši Kristu

filozofický a praktický základ víry vodnářského věku a univerzální církve, z Akasha kroniky, převzal a sepsal Levi H. Dowling ( 295 str. V5)

Z přísloví moudrosti vyjímám některá:Nenávist je zlé slovo. Když tě nenávidí bližní, nevšímej si nenávisti. Když budeš dobré vůle, proměníš nenávist s lehkostí v lásku a odpuštění; odpuštění je tak velké a široké jako všechna nebesa.Dobra je pro všechny dost. Dobrem máš překonat zlo. Dávej plnou nár... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
260 Kč
242 Kč
/ ks
242 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:ER008-D6moV5-
Autor:Le
Barva:mo
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Z přísloví moudrosti vyjímám některá:
  • Nenávist je zlé slovo. Když tě nenávidí bližní, nevšímej si nenávisti. Když budeš dobré vůle, proměníš nenávist s lehkostí v lásku a odpuštění; odpuštění je tak velké a široké jako všechna nebesa.
  • Dobra je pro všechny dost. Dobrem máš překonat zlo. Dávej plnou náručí a závist se bude rdít studem. Pravdou narovnej křivé cesty, kterými chodí omyl, neboť omyl není nic jiného než znetvořená a zbloudilá pravda.
  • Když někdo špatně koná nebo špatně mluví, následuje ho bolest v patách tak jistě jako volant řidiče.
  • Kdo zvítězí nad svým já, je větší než hrdina, který na bitevním poli zabije tisíc mužů.
  • Ušlechtilý je jen ten člověk, který sám je tím, co od druhých považuje za samozřejmé.
  • Pokud ti někdo křivdí, pak mu dej nejčistší lásku a on zapomene být špatným, neboť čistá láska čistí srdce, která jsou milována, jakož i srdce, která milují.
Ve svatých knihách Indie jsou zaznamenána Buddhova slova moudrosti. Čtěte v nich, neboť jsou částí svatého Odema.

Egypt je země tajných věcí.

V jeho chrámech, v jeho svatostáncích jsou ukryta a opatrována hluboká tajemství dávných věků.

Ve všech dobách a ze všech zemí sem přicházejí mistři, aby se tu učili. Až z vašich Synů budou muži, bude i jejich čas studií ukončen v této zemi.

Nyní jsem toho řekl dost a zítra při prvních slunečních paprscích se uvidíme znovu...

(str. 35)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz