Zasílání na Slovensko: je možné do výdejních míst Zásilkovny (Packeta) za stejnou cenu jako v ČR. K dispozici je něco přes 3000 výdejních míst. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo. Přepočítací kurz na eura zahrnuje též slovenskou DPH.
- Úvod
- Nové knihy
- Viilma Luule: Energie správného myšlení
Viilma Luule: Energie správného myšlení

- Bližší informace
- Komentáře 0
- Související zboží3
Viilma Luule: Energie správného myšlenínová - máme 1 ks361 Kč/ ks361 Kč bez DPH
Jenomže dobří a špatní lidé neexistují. Existují pouze ti, kdo žijí pozitivním způsobem života, a lidé, kteří žijí negativním, jenž jim škodí. Kdo je nemocen (a tudíž má v rozkladu i život), ten má tuto křehkou rovnováhu vychýlenu výrazně ve prospěch špatného. K utrpení se odsuzuje každý, komu se nelíbí, je-li upozorněn na chyby a poučen, jak je opravit. Kromě toho nemocní kolem sebe šíří negativitu, jíž škodí ostatním...Kapitola o mužích a pro muže
Tato kniha se většinou soustřeďuje na ženy. V různých životech ale býváme někdy ženami a jindy muži, a proto je třeba si uvědomit, že jsme především lidé a že nemáme právo ukazovat na druhého prstem. Mnoho mužů se jako stébla chytá myšlenky, že ženy nedokáží muže milovat. Jako lidé máme v krvi nešvar obviňovat druhé, musíme si ale uvědomit, že to je jen pro hlupáky.
Speciálně muže chci upozornit na jejich roli.
Jelikož jste v minulých životech ženami byli a znovu jimi v příštích životech budete, jenom vám prospěje, když se již v tomto životě podíváte na svět očima druhého člověka, například ženskýma. Pouze tak nahlédnete všechny extrémy života a budete si moci vytvořit celkový obraz.
Moudrý muž se dokáže správně postavit k ženským drobnostem protože chápe, že z drobností se skládá větší celek. Muži se věnují velkým věcem a vše vidí v širokých souvislostech. Dům ale není domovem, dokud se nenaplní ženskými drobnostmi a pečlivým přístupem. Muž, který si představuje, že velké věci se dají snadno zmenšit a jinak ponechat beze změn, narušuje domácí jednotu a nakonec ztratí domov i rodinu.
Muž si musí být vědom své mužské role v životě a jejího obsahu - a musí též umět přenechat ženskou roli ženě...
(str. 114)





