Přidejte se k 21-dennímu cyklu zamyšlení nad úryvky z vybraných knih. Zasíláme e-mailem. Zdarma.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
03.08.2023
Sleva na antikvariát platí až do konce srpna
Po celý srpen platí sleva 50 % na antikvariát. Větší nabídka je sice obvykle zpočátku měsíce, ale i později se objevuje mnoho dalších knih z nových vý... číst celé
21.07.2023
Využijte nižší poštovné do 31. 7. 2023
Ještě do 31. 7. včetně můžete objednat knihy se stávajícím poštovným. Od 1. 8. jsme nuceni poštovné o něco málo zvýšit, neboť expedice zásilek je spoj... číst celé
15.06.2023
Červnové odpočítávání je v polovině - ceny za 15 Kč a nižší
Knihy z odpočítávání, které najdete ve vstupní chodbě a na stolcích v antikvariátu, mají jednotnou cenu a prodáváme je každý den o korunu levněji. V p... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Další podání na Slovenskou poštu je plánováno na 5. 10. 2023. Uzávěrka objednávek 2. 10. 2023 v 10:00 hod (v případě plaltby předem musí do této doby dorazit i platba). Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Jasmuheen: Pránická výživa - Žití ze světla

Jasmuheen: Pránická výživa - Žití ze světla

pokyny k jednadvacetidennímu procesu pro přechod na pránickou výživu ( 310 str. B5) (vydání Eugenika 2012)

Fascinující příběh, jakým způsobem se autorce podařilo opustit fyzickou stravu a přejít čistě na výživu ze Světla. Pránická výživa není půst. Jde o to... celý popis
Dostupnost
nová (prodáno více než 100 ks) 1 ks
Doporučená cena:
398 Kč
370 Kč
336 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:EU178-O4hnB5-939
EAN kód:9788081002939
Nakladatel:Eugenika
Autor:Ja
Barva:hn
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace

Fascinující příběh, jakým způsobem se autorce podařilo opustit fyzickou stravu a přejít čistě na výživu ze Světla. Pránická výživa není půst. Jde o to přepnout se do stavu vědomí a vědění, že naši skutečnou obživu nám přináší kosmické světlo, které dává život všemu. Ačkoli dříve býval tento stav bytí vyhrazen či přisuzován jen světcům, díky procesu, který tato kniha popisuje, se dnes stává alternativou pro všechny, kdo hluboce touží po duchovním životě. Úspěch závisí na tom, zda člověk ví, že on sám je tvůrcem vlastní reality. Musí mistrovsky ovládat svou mysl a říkat si například „Očekávám, že mne živí prána, Boží síla“. A tak se stane, neboť univerzální pole nekonečné lásky a inteligence zrcadlí a podporuje jakékoli naše přesvědčení.

Kniha je pojata jako zajímavá kombinace prezentace původního díla z roku 1996 komentovaná zkušenostmi z desetileté praxe, tedy s poznatky roku 2006.

Poslechněme si část autorčiny odpovědi právě již z roku 2006 na jistě častou otázku: "Co je podle vás nejdůležitějším požadavkem, aby mohl člověk žít pouze z prány, co je tajemství života čistě z Božského světla."

Po více než deseti letech vlastního empirického výzkumu a rozhovorech se stovkami lidí, kteří žijí úspěšně z Božské stravy jsem došla k jedinému závěru. Míru úspěchu určuje jen naše vibrace. Nic víc a nic míň. Jen díky svým vibracím si dokážeme tuto stravu přitahovat z vnitřních rovin a pak ji nechávat prostupovat svou buněčnou strukturou, je-li to naším záměrem... Čisté srdce, schopnost sloužit ostatním se soucitem a laskavostí, otevřenost vůči vyšším zákonům a používání své vyšší mysli, to vše nás mocně ladí na kanály, jimiž se mohou vyjevit naše nadpřirozené schopnosti.

Jednou ze stěžejních kapitol knihy jsou také pokyny k jedenadvacetidennímu procesu přechodu na pránickou výživu. Je potřebné vybrat si osobu, která se v roli "pečovatele" bude starat především o fyzickou úroveň procesu, bude vám jej připomínat a udržovat vás na správné cestě. Zároveň odfiltruje běžný "reálný" svět, nebaví se s vámi o světských věcech a neruší vás od vašeho času sama se sebou. Je-li to možné, další důležitou úlohu v tomto procesu má další osoba, která již procesem prošla a ujme se role takzvaného "rádce", se kterým budete konzultovat vnitřní stránku procesu.

První dny jsou dobou ticha a klidu, abyste si zvykli, meditovali (cokoli to pro vás znamená) a zůstali sami se sebou. Prvních sedm dní také nebudete nic jíst ani pít. Zároveň s tím se díky cvičením bude váš organismus postupně přelaďovat do nového režimu.

Teprve po sedmém dnu můžete opět opatrně začít s přijímáním tekutin - vody s 25 % džusu a přejdete do další etapy a procesů detoxikace a léčení ...

Projdete-li pak celým procesem, neznamená to, že se musíte pro trvalý život bez přijímání potravy rozhodnout - zůstane vám však svoboda a vědomí, že tento způsob přijímání energie je reálně možný.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz