Opět máme na skladě karty "Řekni mi - Hra pro život a dobré umírání" od Centra paliativní péče Praha.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
26.03.2026
Do 1. 4. 2026 je "Oflajňák se vrací" bez dopravného
Využijte osvobození od dopravného u knihy "Oflajňák se vrací" na vybrané druhy doprav platné při objednání do 1. 4.. Nulové dopravné se vztahuje na ce... číst celé
17.03.2026
Výdejní místo Trigon od 17. 3. 2026 již nelze využívat
Alternativní místo Trigon (Bubenská 3, Praha 7) již od 17. 3. nelze při dokončování objednávek volit. Stalo se tak z důvodu nízkého využívání tohoto v... číst celé
12.03.2026
Maharšiho evangelium opět na skladě
... vychází nové vydání ... objednávky jsou možné ZDE číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Zasílání na Slovensko: je možné do výdejních míst Zásilkovny (Packeta) za stejnou cenu jako v ČR. K dispozici je něco přes 3000 výdejních míst. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo. Přepočítací kurz na eura zahrnuje též slovenskou DPH.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. 101 dní vděčnosti

101 dní vděčnosti

Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro to, abyste žili šťastnější, naplněnější a bohatší život, je vypěstovat si zvyk denní vděčnosti ... ( 224 str. V6) (vydání I Can Academy 2019)

Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro to, abyste žili šťastnější, naplněnější a bohatší život, je vypěstovat si zvyk denní vděčnosti.Pokud opravdu cítíte ve svém srdci vděčnost, nemůžete současně pociťovat hněv, nenávist ani strach. A když začnete být vděčný/á nejen za to, co už teď ve svém ž... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
299 Kč
278 Kč
/ ks
278 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:SZ015---béV6-035
EAN kód:9788089924035
Nakladatel:I Can Academy
Barva:be
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro to, abyste žili šťastnější, naplněnější a bohatší život, je vypěstovat si zvyk denní vděčnosti.

Pokud opravdu cítíte ve svém srdci vděčnost, nemůžete současně pociťovat hněv, nenávist ani strach. A když začnete být vděčný/á nejen za to, co už teď ve svém životě máte, ale i za všechno, co je teprve na cestě k vám, vypustíte do světa sílu, která přinese do vašeho života věci, lidi a okolnosti po kterých toužíte.

Zveme vás teď na cestu dlouhou 101 dní, během nichž si vytvoříte zvyk denní vděčnosti.23. den

Běžní lidé věří jen v to, co je možné. Výjimeční lidé si vizualizují ne to, co je možné nebo pravděpodobné, ale raději to, co je nemožné. A tím, že si vizualizují nemožné, to začnou vidět jako možné. -- Cherie Carter Scott --


Dnes děkuji za: .....................................


Co je dnes pro mě důležité? Dnes se zaměřím na: ......................................


Na chvíli si zavřete oči a představte si, jak úspěšně dosahujete svého dnešního záměru.


3 věci, které mi dnes udělaly radost: ................................................


Vyprázdněte svou mysl. Myšlenky, které okupují vaši mysl a které chcete nechat odejít, abyste měli klidný spánek.

......................................................


Na chvíli si zavřete oči. S vděčností v srdci pošlete lásku těm, kteří vás štvou. Představte si, jak zítřejší den probíhá přesně podle vašich představ.

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz