Opět máme na skladě karty "Řekni mi - Hra pro život a dobré umírání" od Centra paliativní péče Praha.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
26.03.2026
Do 1. 4. 2026 je "Oflajňák se vrací" bez dopravného
Využijte osvobození od dopravného u knihy "Oflajňák se vrací" na vybrané druhy doprav platné při objednání do 1. 4.. Nulové dopravné se vztahuje na ce... číst celé
17.03.2026
Výdejní místo Trigon od 17. 3. 2026 již nelze využívat
Alternativní místo Trigon (Bubenská 3, Praha 7) již od 17. 3. nelze při dokončování objednávek volit. Stalo se tak z důvodu nízkého využívání tohoto v... číst celé
12.03.2026
Maharšiho evangelium opět na skladě
... vychází nové vydání ... objednávky jsou možné ZDE číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Zasílání na Slovensko: je možné do výdejních míst Zásilkovny (Packeta) za stejnou cenu jako v ČR. K dispozici je něco přes 3000 výdejních míst. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo. Přepočítací kurz na eura zahrnuje též slovenskou DPH.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Šulcová Veronika: Vúdú - Magie a náboženství

Šulcová Veronika: Vúdú - Magie a náboženství

vúdú od afrických kořenů přes vývoj na Haiti po popis tamních božstev; obětování a posedlost, význam snů, rituální pomůcky a nástroje ( 494 str. V5) (vydání Vodnář 2013)

Vstup do hlubinyTento rituál je věnován La Sireně. Na rozdíl od předchozího obřadu je méně formální a více magický. Vstup do hlubiny je inspirován četnými legendami o lidech, kteří byli uneseni nebo dobrovolně vstoupili do podvodních říší, kde nějaký čas žili s mořskými pannami a dalšími vodními byt... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
430 Kč
400 Kč
/ ks
400 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:VO134-J2fiV5-715
EAN kód:9788074390715
Nakladatel:Vodnář
Autor:Su
Barva:fi
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Vstup do hlubiny

Tento rituál je věnován La Sireně. Na rozdíl od předchozího obřadu je méně formální a více magický. Vstup do hlubiny je inspirován četnými legendami o lidech, kteří byli uneseni nebo dobrovolně vstoupili do podvodních říší, kde nějaký čas žili s mořskými pannami a dalšími vodními bytostmi. Po svém návratu do pozemského světa tito lidé často oplývali mimořádnou krásou, nevídanými magickými schopnostmi a bohatstvím.

Rituál vstupu do hlubiny je z velké části založen na vizualizaci a mentálním putování a z toho důvodu je praktičtější provádět jej v místnosti - buďto si používané vévé můžete tradičně vysypat mořskou solí na zem a poté si na ně lehnout, anebo je modrou barvou nakreslit na dno vany a napustit ji vodou. Pro dokreslení atmosféry použijte vhodné kuřidlo a reprodukovanou hudbu, nejlépe s čistým ženským zpěvem.

Na úvod nezapomeňte věnovat úlitbu Legbovi k otevření bran. Poté vysypejte či nakreslete vévé vyobrazené v kapitole o jednotlivých loa u popisu La Sireny. Nabídněte La Sireně obětinu, například sklenku šampaňského, a také se napijte. Nyní La Sireně předložte svou žádost:

"Mocná královno moří a oceánů, La Sireno, Yamanyo, prosím, vyslyš mne. Nechej mne vstoupit do své podmořské říše a učit se od tebe a tvých poddaných. Žádám tě, mocná paní, nechej mne vstoupit, abych získal moudrost moří."

Otevřete vévé a lehněte si na ně. Nyní můžete vizualizovat sestup pod mořskou hladinu a dále do hlubin. Až prozkoumáte podmořskou říši a budete chtít rutuál ukončit, nezapomeňte nejdříve opět vizualizovat vynoření se nad hladinu. Poté poděkujte loa, předkům a požádejte Legbu o zavření bran...

(str. 315)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz