Opět máme na skladě karty "Řekni mi - Hra pro život a dobré umírání" od Centra paliativní péče Praha.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
26.03.2026
Do 1. 4. 2026 je "Oflajňák se vrací" bez dopravného
Využijte osvobození od dopravného u knihy "Oflajňák se vrací" na vybrané druhy doprav platné při objednání do 1. 4.. Nulové dopravné se vztahuje na ce... číst celé
17.03.2026
Výdejní místo Trigon od 17. 3. 2026 již nelze využívat
Alternativní místo Trigon (Bubenská 3, Praha 7) již od 17. 3. nelze při dokončování objednávek volit. Stalo se tak z důvodu nízkého využívání tohoto v... číst celé
12.03.2026
Maharšiho evangelium opět na skladě
... vychází nové vydání ... objednávky jsou možné ZDE číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Zasílání na Slovensko: je možné do výdejních míst Zásilkovny (Packeta) za stejnou cenu jako v ČR. K dispozici je něco přes 3000 výdejních míst. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo. Přepočítací kurz na eura zahrnuje též slovenskou DPH.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Lysebeth André van: Učím se jógu (2. vydání)

Lysebeth André van: Učím se jógu (2. vydání)

Kniha umožňuje zájemci dokonalé zvládnutí menšího počtu ásan tvořících spolu s dechovými a relaxačními cvičeními důmyslně sestavenou sérii. ( 244 str. B5) (vydání Argo 2017)

André Van Lysebeth za svého života vydal šest knih; Učím se jógu je jeho první svazek věnující se základním ásanám, u nichž jsou vždy popsány jejich jednodušší i složitější varianty. Autorovo dílo se setkalo se širokým ohlasem nejen v rodné Belgii, ale i v mnoha dalších zemích. To proto, že Van Lyse... celý popis
Dostupnost
nová - máme 2 ks
Doporučená cena:
288 Kč
268 Kč
/ ks
268 Kč
bez DPH
Číslo produktu:AG189-S7fiB5-049
EAN kód:9788025721049
Nakladatel:Argo
Autor:Ly
Barva:fi
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
André Van Lysebeth za svého života vydal šest knih; Učím se jógu je jeho první svazek věnující se základním ásanám, u nichž jsou vždy popsány jejich jednodušší i složitější varianty. Autorovo dílo se setkalo se širokým ohlasem nejen v rodné Belgii, ale i v mnoha dalších zemích. To proto, že Van Lysebeth se neomezuje jen na povrchní popis jednotlivých pozic, ale snaží se zájemci předat samu podstatu jógy. Už na prvních stránkách klade autor důraz na zdánlivě nepodstatné detaily (relaxace, dýchání, soustředění), které však tvoří s ásanami nedílný celek. Vysvětluje zásady, podle nichž se sestavuje série cviků, i pořadí, v němž je třeba polohy zařazovat. U každé ásany podrobně probírá její jednotlivé fáze, upozorňuje na možné chyby i na podmínky nezbytné k jejímu správnému provedení. Základní kurz jógy doplňují pokyny týkající se hygieny a stravování.
Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz