Knihy z nakladatelství Vodnář a Trigon za nejnižší ceny na trhu !
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Poslední články
11.06.2026
Chrisantem Macháček: Moje láska Iboga
Jako jedni z mála máme k dispozici tuto zajímavou novou knihu plným názvem "Moje láska Iboga a Bwiti iniciace v Gabonu" o dvou transformativních cestá... číst celé
01.06.2026
Začalo červnové odpočítávání - letní čtení za symbolické ceny
Jako již tradičně probíhá v prostorách knihkupectví (ve vstupní chodbě) červnové odpočítávání s cenami postupně se snižujícími od 30 Kč (1. 6.) po 1 K... číst celé
07.05.2026
Nečtené knihy z Portálu s mírnými kosmetickými vadami a slevou 50 %
Stále můžete vybírat z více než 130 titulů nakladatelství Portál se slevou 50 % (sleva platí do 31. 5. 2026). Jedná se o knihy nové s mírnými kosmetic... číst celé
Zobrazit všechny články
Slovensko

Zasílání na Slovensko: je možné do výdejních míst Zásilkovny (Packeta) za stejnou cenu jako v ČR. K dispozici je něco přes 3000 výdejních míst. Pro ceny v eurech přepněte prosím měnu v horním řádku vpravo. Přepočítací kurz na eura zahrnuje též slovenskou DPH.

  1. Úvod
  2. Nové knihy
  3. Džibrán Chalíl: Zvěstovatel

Džibrán Chalíl: Zvěstovatel

i když se jedná o ranější tvorbu, jsou předkládaná podobenství vyzrálá i srozumitelná - podobně, jak jsme na to zvyklí třeba z "Proroka" ( 75 str. V6) (vydání Vyšehrad 2013)

Válka a malé národyVysoko nad pastvinou, kde se pásly ovce a jehně, kroužil orel a chtivě shlížel dolů na jehně. Už už se chystal slétnout a chopit se své kořisti, když tu se objevil další orel a vznášel se nad ovcí a jejím mládětem se stejným úmyslem. Pak se oba sokové do sebe pustili a obloha se z... celý popis
Dostupnost
není nová ani antikvární
Doporučená cena:
69 Kč
64 Kč
/ ks
64 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:VY135-C5béV6-357
EAN kód:9788074291357
Nakladatel:Vyšehrad
Autor:
Barva:be
Hlídat cenu / dostupnost
Bližší informace
Válka a malé národy

Vysoko nad pastvinou, kde se pásly ovce a jehně, kroužil orel a chtivě shlížel dolů na jehně. Už už se chystal slétnout a chopit se své kořisti, když tu se objevil další orel a vznášel se nad ovcí a jejím mládětem se stejným úmyslem. Pak se oba sokové do sebe pustili a obloha se zaplnila jejich drsným křikem.

Ovce vzhlédla a velmi se podivila. Obrátila se k jehněti a řekla: "Je tak zvláštní, mé dítě, že tito dva vznešení ptáci proti sobě bojují. Cožpak jim rozlehlé nebe nestačí pro ně pro oba? Modli se maličká, modli se ve svém srdci, aby Bůh tvé okřídlené bratry usmířil.

A malá ovečka se modlila ve svém srdci.

(str. 34)

Zboží zařazeno v kategoriích
E-novinky jednou za 14 dnů
při zájmu o zasílání novinek vložte prosím Váš e-mail
Neváhejte se zeptat:
Knihkupectví Hledající
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Po-Pá 10-18, ve středu do 20 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz